Kim jesteśmy?

Jesteśmy eksporterem mięsa, zajmujemy się też sprzedażą maszyn rolniczych: John Deere, Kverneland, Jeantil, Tecnoma, Metaltech, Samasz. Jesteśmy obecni na rynku od 1988 roku.

Zadaj pytanie >>

Opis działalności

Contractus Sokółka

Contractus Sokółka, Biuro Handlowe w Białymstoku, specjalizuje się w handlu krajowym i eksporcie maszyn i urządzeń rolniczych, mięsa oraz dodatków spożywczych i surowców dla zakładów przemysłu spożywczego.

Sprzedajemy maszyny i urządzenia rolnicze najlepszych producentów. John Deere należy niewątpliwie do liderów produkcji maszyn rolniczych. Łączymy duże doświadczenie, wiedzę, innowacyjność i solidność naszych dostawców z oczekiwaniami ludzi związanych z ziemią – rolników, naszych klientów. Oferowane przez nas maszyny zaspokajają potrzeby wszystkich rodzajów gospodarstw, zarówno tych małych, jak też dużych gospodarstw towarowych. Sprzedajemy części zamienne naszym klientom w kraju i za granicą.

 

Jesteśmy dostawcami suszarń zbożowych, silosów magazynowych, czyszczalni, transporterów ziarna oraz zintegrowanych obiektów suszarniczo-magazynowych.

Nasz dział spożywczy specjalizuje się w eksporcie mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego. Jesteśmy liderem w eksporcie wieprzowiny.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie dodatki spożywcze, jak maltodekstryna i luteina.